Ekonomi

Mullen Automotive ticari elektrikli araç satış ekibini güçlendiriyor

BREA, Kaliforniya – Gelişmekte olan bir elektrikli araç üreticisi olan Mullen Automotive, Inc. (NASDAQ: MULN), ticari elektrikli van ve kamyon programını desteklemek üzere yeni kilit satış personelinin eklendiğini duyurdu. Ağustos 2023’te ticari araç üretimine başlayan şirket, Son Mil Teslimatı, Bölgesel Filolar ve Filo Yönetim Şirketleri segmentlerine odaklanıyor.

Tyler Jordan, Ticari Satışlar Kıdemli Direktörü olarak şirkete katıldı ve yüksek hacimli hesaplar için büyüme ve kârlılığı artırma konusunda 13 yılı aşkın deneyim kazandı. Merchants Fleet’teki önceki görevinde Amazon, FedEx ve UPS gibi stratejik hesapları yönettiği Last Mile Delivery segmentine önemli katkılarda bulundu.

Matt Nevious Ticari Satışlar/Stratejik Hesaplar Direktörü olarak atandı. Nevious, Merchants Fleet’te Amazon Last Mile operasyonları için yenilikçi programların geliştirilmesinde etkili oldu ve kilit hesapların optimize edilmesinde önemli bir rol oynadı.

Otomotiv servis ve filo yönetimi sektörlerinde 15 yılı aşkın satış ve liderlik deneyimine sahip Jacob Frenning, Orta Atlantik Ticari Satış Direktörü olarak atandı. Frenning’in kilit hesapları hedefleme ve yeni fırsatları belirleme konusundaki uzmanlığının Mullen’in satış girişimlerini ilerletmesi bekleniyor.

Strateji ve Ticaretten Sorumlu Başkan Marianne McInerney ile CEO ve Yönetim Kurulu Başkanı David Michery, ekibin şirketin ticari satış çabalarını ilerletme potansiyeli konusunda iyimser olduklarını ifade ettiler. Ticari araç satış hacmine önemli katkıda bulunan Son Mil Teslimatı ve Filo Yönetimi Şirketlerinin önemini vurguladılar.

Mullen ONE ve Mullen THREE de dahil olmak üzere Mullen’in ticari elektrikli araçları Kaliforniya Hava Kaynakları Kurulu (CARB) ve EPA sertifikalıdır ve ABD’de satışa sunulmuştur. Şirketin araçları, Eylül 2023’te IRS onayının ardından araç başına 7.500 $ ‘a kadar federal EV vergi kredisi almaya da uygundur.

Şirket, Tunica, Mississippi ve Mishawaka, Indiana’da ABD merkezli iki araç fabrikası işletmektedir. Bu duyuru Mullen Automotive tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu