Haber

Yılmaz: “Acıyı paylaşıyoruz, yaraları birlikte sarıyoruz”

AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, ülke adına büyük bir felaket yaşadıklarını ve bu güçlü günlerin devlet ve milletin el birliği ile aşılacağını belirterek, “Bu acıları hep birlikte, birlikte aşacağımıza inanıyorum. .”

Yılmaz, ‘yüzyılın felaketi’ olarak nitelendirilen depremden en çok etkilenen iller olan Malatya ve Adıyaman’da Mersin’de hemşehrilerinin dernekleriyle gündeme geldi. Ülke olarak büyük bir felaket yaşadıklarını ve bu güçlü günleri devlet ve milletin el birliği ile aşacaklarını belirten Yılmaz, depremzedelerin yaralarının sarılması ve acil durumlarının karşılanması için gerekli tüm çalışmaların yapıldığını söyledi. ihtiyaçları olduğunu ve devletin her zaman yanlarında olduğunu.

Depremin ardından ülke olarak büyük bir dayanışma örneği sergilediklerini kaydeden Yılmaz, “Bütün ülkemiz gibi Mersin de tek yürek. Bu acıları hep birlikte, birlikte aşacağımıza inanıyorum. Her zaman olduğu gibi yine atlatacağız.” Bu süreci birlik ve beraberlik içinde Allah’ın izniyle nezaketi artırarak, dayanışmayı güçlendirerek, kenetlenerek daha çok kenetlenerek bu zor günleri atlatacağız.Depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, acil şifalar diliyorum. yaralılarımıza. Tüm milletimizin başı sağolsun, geçmiş olsun. Rabbim ülkemizi ve milletimizi her türlü afetlerden korusun” dedi. – MERSİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu