Teknoloji

Wild Hearts için yeni içerik güncellemesi 6 Nisan’da geliyor

 
Yayıncı Electronic Arts ve Koei Tecmo, yaratık avı aksiyon macera oyunu WILD HEARTS için Lethal Blossoms adlı yeni bir güncelleme yayınlayacak. 6 Nisan’da oyunculara sunulacak olan bu güncelleme, yeni bir Kemono varyantı Murakumo, yeni bir Karakuri “Dönen Top”, yeni silahlar, zırhlar ve daha fazlasını tanıtacak.
 
Yeni içerik geliyor
 
 
 
Yeni güncelleme ile birlikte oyunun seyrini değiştirecek yeni içerikler geliyor. Bu güncelleme yeni Karakuri, zırhlar, silahlar ve daha fazlasını içerir. Yeni Karakuri – Dönen Top, dönen bir nesne olarak görünmeye hazırlanıyor. Bu yetenek serbest bırakıldığında, hakikat düşmana saldırmak için yaklaşır ve tümseklere çarptığında hem hız hem de güç kazanır.
 
Öte yandan yeni güncelleme ile birlikte farklı zırh ve silahlara sahip olabiliyorsunuz. Bunları dilediği gibi geliştirip güçlendirebilir. Ekipmanları güçlendirdikçe düşmanları daha kolay yenebiliyorsunuz.
 
Bunların dışında oyunda yeni tılsım marifetleri, özel görev dizileri, deyimler ve daha fazlası yer alacak. WILD HEARTS şu anda PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam, Epic Games Store ve EA Uygulaması aracılığıyla) için kullanılabilir.
 
Wild Hearts – Lethal Blossoms güncelleme detayları
 
 

kiraz-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu