Haber

Süper Loto Sonuçları Açıklandı: 20 Nisan Perşembe Süper Loto Sonuçları ve Kazanan Numaralar

Bu akşam gerçekleştirilen Muhteşem Loto’da haftanın ikinci çekilişi gündem oldu. Fal oyunu tutkunlarını heyecanlandıran çekiliş canlı yayında gerçekleşti. Şanslıların büyük ikramiyeyi kaptığı Süper Loto’da kazandıran numaralar merak konusu oldu. Sonuçlar Milli Piyango’nun resmi internet sitesinde açıklandı.

Peki, Yüce Loto sonuçları açıklandı mı? İşte 20 Nisan Perşembe Sayısal Loto sonuçları ve kazandıran numaralar…

Haftada üç gün gerçekleştirilen Yüce Loto çekilişinde bu hafta da büyük ikramiye heyecanı yaşanıyor. Fal oyunu severlerin gündeminde olan çekiliş hakkında incelemeler devam ediyor.

Milli Piyango’nun en çok tercih edilen oyunlarından Yüce Loto’da 20 Nisan Perşembe günü çekilen şanslı numaralar araştırılıyor.

Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Salı, Perşembe ve Pazar akşamları olmak üzere haftanın üç günü gerçekleşen Süper Loto heyecanı devam ediyor. Şans oyununun vazgeçilmezi Süper Loto saat 21:30’da yapılan canlı yayında yer aldı. Milli Piyango yetkilileri ve noter huzurunda yapılan Yüce Loto’da 6 kişi büyük ikramiyeyi evine götürme şansı yakalıyor. 20 Nisan Süper Loto çekilişinin detaylarına haberimizin sonuçları sayfasından ulaşabilirsiniz.

20 Nisan Süper Loto Sonuçları Açıklandı!

20 Nisan Süper Loto’da kazandıran numaralar; 4, 11, 15, 28, 29, 55 oldu. 2.509.975,72 ₺’lik büyük ikramiye bir sonraki çekilişte 6 kazanan oldu ve kazanan çıkmadı.

20 NİSAN SÜPER LOTO SONUÇ SORGU SAYFASI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu