Teknoloji

Redmi Watch 4, Buds 5 ve Buds 5 Pro’nun Türkiye Fiyatları Açıklandı

Xiaomi, Redmi’nin yeni telefonları Redmi Note 13 serisini bugün Türkiye’de tanıttı. Etkinlikte telefonların yanı sıra firmanın yeni akıllı saati Watch 4 ve kulaklık Buds 5 serisinin fiyatları da açıklandı.

Xiaomi’nin satışa sunduğu her üç cihaz da optimize edilmiş özellikler ve uygun fiyatlarla geliyor. İşte Redmi Watch 4, Redmi Buds 5 ve Redmi Buds 5 ProHakkında bilmeniz gerekenler.

Redmi İzle 4

yeni akıllı saat, Büyük 1,97 inç AMOLED Bir ekranı var. 600 nit’e kadar parlaklık ve 60 Hz yenileme hızı ekleyelim. Watch 4 modelinde ayrıca metal orta çerçeve, döner kurma kolu ve yeni hızlı çıkarma mekanizmasını da görüyoruz.

Redmi Watch 4, siyah ve gri olmak üzere iki renk seçeneğiyle sunuluyor. 20 günlük pil ömrü teklifler. AOD yani her zaman açık ekran modu açıldığında bu süre 10 güne iniyor. Uzun pil ömrü modunda ise bu süre 30 güne kadar çıkabiliyor.

Bunların dışında cihazın başta sağlık olmak üzere pek çok dikkat çekici özelliği de bulunuyor. Bu özelliklerden bazıları arasında akıllı uyku izleme, gün boyunca kandaki oksijen satürasyonunun izlenmesi, kalp atış hızı sensörü, voltaj izleme yer alıyor. Ayrıca 150’den fazla spor modu, Bluetooth telefon görüşmesi desteği, 200’den fazla saat yüzü ve 5 ATM’ye kadar suya dayanıklılık gibi özelliklere de sahip.

Redmi Watch 4 Türkiye fiyatı

Redmi İzle 4 3.299 TL

Redmi Buds 5 ve Buds 5 Pro

Redmi Buds 5 serisi iki versiyona sahiptir: standart ve Pro modeli. Standart modelde pratik çift cihaz kontağı, 46 dB’ye kadar geniş aralıkta aktif gürültü engelleme gibi özellikleri var. Ayrıca Buds 5’te aramalar için yapay zeka tabanlı gürültü engelleme özelliği de bulunuyor. Firmanın kendi algoritmasını kullanan bu özellik, 6 m/s’ye kadar rüzgar gürültüsünü engelleyebiliyor ve 2 mikrofonla birlikte çalışarak konuşma seslerini etkili bir şekilde filtreleyip iletebiliyor.

Beyaz ve siyah olmak üzere iki renk seçeneğiyle satışa sunulacak Bluetooth 5.3 destekli Redmi Buds 5, şarj kutusu olmadan 10 saate kadar pil ömrü sunacak. Şarj kutusuyla birlikte bu süre 40 saate kadar çıkabiliyor.

Pro modeline baktığımızda biraz daha gelişmiş özellikler görüyoruz. Buds 5 Pro, yüksek çözünürlüklü kablosuz ses takviyesine sahiptir. Cihaz, 52 dB’ye kadar aktif gürültü engelleme Ayrıca özelliği de var. Hafif, derin ve stabil olarak adlandırılan üç modu ile çeşitli ortamlara uygun akıllı gürültü engelleme işlemini gerçekleştirebiliyor. Elbette bu modelin içerisinde yapay zeka tabanlı gürültü engelleme de yer alıyor.

Dokunmatik kontrol, IP54 toza ve suya dayanıklılık ve akıllı çift cihaz bağlantısına da sahip olan Buds 5 Pro, tek şarjla kullanılabiliyor. 10 saate kadar pil ömrü teklifler. Firmaya göre kutuyla kullanıldığında bu süre 38 saate kadar çıkabiliyor. Cihazın beyaz, mor ve siyah olmak üzere üç renk seçeneğiyle sunulduğunu belirtmeliyiz.

Redmi Buds 5 Türkiye fiyatı

Redmi Tomurcukları 5 1.099 TL

Redmi Buds 5 Pro Türkiye fiyatı

Redmi Tomurcukları 5 Pro 1.949 TL

Redmi Note 13 fiyatları ve özellikleri için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu