Haber

Nazilli Belediyesi Kadınlara Yönelik Spor Faaliyetlerini Sürdürüyor

Nazilli Belediyesi vatandaşların sağlıklı, kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmesi için faaliyetlerini sürdürüyor. Kadınlar haftanın 3 günü yapılan seanslara hiç vakit kaybetmeden devam ediyor.

Nazilli Belediyesi’nin sosyal belediyecilik kapsamında 13 yıldır gerçekleştirdiği sabah sporları tüm hızıyla devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kapatıldı Spor Beden Eğitimi Öğretmeni Utku Duru gözetiminde salonda haftanın üç günü dans edip müzik eşliğinde spor yapan hanımlar, Önder Özcan’a teşekkür etti. Nazillili kadınlara yönelik sosyal ve kültürel faaliyetlerin yanı sıra spor faaliyetlerinin de artırılmasına yönelik çalışmaların sürdüğünü belirten Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Nazilli’nin her alanda kalkınması için sosyal ve sportif faaliyetlerin artırılmasının önemine dikkat çekti.

Nazilli halkını spora davet ediyoruz

Güne sabah sporu yapan kadınları ziyaret ederek başlayan Özcan, Nazilli halkını hem eğlence hem de spor amaçlı spor yapmaya davet etti. Beden sağlığının yanı sıra ruh sağlığının korunmasında da spor faaliyetlerinin önemli olduğunu kaydeden Kürşat Lider, “Nazilli Belediyesi’nin 2009 yılından bu yana sürdürdüğü sabah sporları, Nazilli Kapalı Spor Salonu’nda her hafta pazartesi, çarşamba ve cuma günleri saat 09.00’da başlıyor. ve yaklaşık bir buçuk saat sürüyor.” Nazilli Belediyesi olarak amacımız halkın sağlıklı spor yapmasını sağlamaktır. Bu günlerde 60 ila 100 kişi katılıyor. Burada katılımcılarımız birlikte spor yaparken eğleniyor, eğlenirken de spor yapıyor. 13 yıldır sabah sporlarımız belediyemiz bünyesinde görev yapan spor eğitmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Tüm Nazilli “Halkımızı spora davet ediyoruz. Uzun yıllardır oturumlarda emeği geçen, katılımlarıyla katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca etkinliğin devamını sağlayan İlçe Gençlik ve Spor Müdürümüz İnanç Eker’e de teşekkür ediyorum. Kapalı Spor Salonu tüm imkanlarıyla kullanıldı.” – AYDIN

mihalgazi-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu