Haber

Miss Turkey Şevval Şahin’in Fiziği Çekimden Paylaştığı Videoyla Tekrar Tekrar Şok Etti

Sosyal medya paylaşımlarıyla sıklıkla gündeme gelen Miss Turkey 2018 Şevval Şahin, paylaştığı son fotoğraf çekimiyle yeniden adından söz ettirdi.

Her sosyal medya paylaşımıyla ortalığı karıştıran 2018 Miss Turkey güzeli Şevval Şahin’i bilmeyen yoktur sanırım. Yaklaşık beş yıl önce hayatımıza giren Şevval Şahin, artık ne olursa olsun kendisini gündemde tutmayı başaran güzellerden biri haline geldi.

İlk olarak estetikten uzak görünümü sosyal medyaya sızınca çok konuşulan Şevval Şahin, “Estetiksiz de sıralamalara girdim” dedi.

Komik ama bir o kadar da eleştirilen ‘sıkıntıları’ ve İngilizce kelimelerle harmanlanmış “Allah bir daha bela vermesin” dedirten açıklamalarıyla sosyal medya kullanıcıları tarafından sık sık eleştiriliyor.

Tüm bunların yanı sıra zayıflığı nedeniyle de her zaman bomba gibi gündemdedir. Kimileri paylaştığı pozlara iltifat edip şimdiye kadarki en iyi vücuda sahip olduğunu iddia ederken, kimileri de zayıflığının abartılı ve sağlıksız olduğunu vurguluyor.

Tıpkı geçtiğimiz saatlerde paylaştığı paylaşımın ardından olduğu gibi! Artık klasikte sıkışıp kaldık. Şevval Şahin’in paylaşımlarının altında “zayıflığına” dair yorumları görmemek mümkün değil!

Elbette onun fiziğini beğenenler, model bir vücuda sahip olduğunu, Gigi Hadid ve Kendall Jenner’dan hiçbir farkının olmadığını söyleyenler de var. Ancak her zaman olduğu gibi yorumların çoğu onun zayıflığına odaklanıyor! Bakalım kim ne söylemiş!

?

?

?

?

?

?

?

?

?

? Görünüşe göre dünyanın en ünlü ve en çok kazanan modeli Kendall Jenner’dan daha az değil mi? Evet zayıf ama kabul etmek lazım, güzel. Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu