Yaşam

MasterChef’te gergin anlar! Mehmet Yalçınkaya vitrayda tatlı ikram eden Azize’ye sert çıkıştı

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef All Star ana oyuncu seçimleri devam ediyor. Yarışmanın dün akşamki bölümünde, heyet üyesi Mehmet Yalçınkaya, Azize’nin vitrayda kendilerine tatlı ikram ettiğini görünce sert tepki gösterdi. Bu vitrayı buraya nasıl getirdin? Ben müşteri olsam bu tabağı çevirip geri verirdim” diyen yarışmacı, tatlıyı tabağa döktüğünü görünce duygulu anlar yaşadı.

BAZAMİK SİRKESİ VE KREM PEYNİRİ İLE TATLI YAPIYORLAR

Murat Bozok’un oynadığı MasterChef’te heyetin karşısına çıkan yarışmacılar Araz, Ateş, Sergen, Azize, Burcu, Mert, Dilara, Hamza, Rabia Işık, Milhan, Tunahan, Emre, Görkem, İbrahim, Fatma, Tahsin ve Pelin oldu. konuk heyet üyesi. . Tahsin, Dilara, Araz, Fatma, Azize, Milhan, Burcu, Sergen ikinciliğe hak kazandı. 2. etaba kalmayı başaran yarışmacılar verilen ana çalışma ile en yaratıcı yemeği hazırlama çabası içinde oldular. Krem peynir ve balzamik sirke ile yaratıcı bir tatlı yapmak isteyen Azize, tatlıyı vitrayda ikram edince tepki çekti.

MEHMET YALÇINKAYA tatlıyı döktü

Azize’nin camını görünce öfkesine hakim olamayan Mehmet Yalçınkaya, “Bu cam neden böyle? Bu vitrayı buraya nasıl getirdiniz? All Star’da en çok dikkat ettiğimiz şey bu. Ne yapardık?” Bu bardağı müşterinin önüne bu şekilde alsan ne olur? Ben müşteri olsam bu tabağı çevirip geri veririm. Bana getirdiğin bardak kirli” diyerek tatlıyı bardağa döktü. tabak.

Yalçınkaya’nın sözleri karşısında ne diyeceğini bilemeyen Azize gözyaşlarına hakim olamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu