Yaşam

MasterChef Gamze Çocukları İçin Söyledikleriyle Gözlerimizi Doldurdu: “Her Düştüklerinde Beni Düşünsünler!”

MasterChef Türkiye yarın akşam yeni kısmıyla ekranlara gelecek. Her geçen gün heyecanın arttığı ve artık yavaş yavaş programın sonuna yaklaşıldığı müsabakada, atılan her adım daha da ehemmiyet teşkil ediyor. Dokunulmazlık oyunlarının git gide zorlaştığı MasterChef Türkiye’nin yeni kısmında yaşanan duygusal konuşma ise, grupların daha azimli çalışmasına yol açacak. Gelin MasterChef yeni kısımda neler olacak birlikte bakalım…

MasterChef Türkiye, 17 Kasım Cuma akşamı yeni kısmıyla ekranlara gelecek. Yeni kısım fragmanında gördüğümüze nazaran, yarışmacılar Doğu Anadolu mutfağında yarışacak.

Takımlar çok tezli. Yapacakları yemekler ise; Erzincan ekşilisi, Bozbaş köftesi Iğdır ve Kars’tan, Van keledoşu, Erzurum sirkeli pilavı ve Elazığ’dan dolangel tatlısı.

Mavi kadro kaptanları Kıvanç ve Büşra ise kazanmak için çok kararlı. Kıvanç, “Bizim hedefimiz haftayı kazanmak, bir gün kazanmak değil.” diyor.

Yarışmacılar konuşurken Soner Şef, Gamze’ye yönelik konuşarak, “En yoğun aile hayatı olan burada sensin. 5 çocuğun ve eşin var. Buna rağmen işin o kısmını çok iyi yönetiyorsun.” diyor.

İşte Gamze burada söyledikleriyle hepimizi büyük bir duygu selinin içine çekiyor. “Bir gün geldiğinde ‘işte bu benim annem’ demeleri için, belki de her düştüklerinde hayata karşı benim gibi dik durup belki beni örnek almaları için, ben hep bunları düşünerek hareket ediyorum. İlk öncelikle hedefim bir anne olarak; bu dünyaya amaçsız ve hedefsiz yetişmiş çocuklar bırakmak istemiyorum.”

Daha sonrasında ise yarışta ne denli sıkı ve hırslı çalıştığını görüyoruz Gamze’nin. Başka ekip arkadaşlarına ve yarışmacı arkadaşlarına da örnek oluyor bu tavrıyla.

İki kadro da canla başla çalışıyor. Dokunulmazlık oyununu kazanmak, bilhassa birinci oyunu kaybeden mavi grup için çok değerli.

Yarın akşam oylamayı ise şefler yapmayacak! Sürpriz isimler var; bunlardan biri de geçtiğimiz dönemlerde aklımıza kazınan yarışmacılardan biri olan Esra.

Bir oburu ise birinci dönemin ikincisi olan Kerem. Herkes çok özlemiş MasterChef Türkiye yarışmacısı olmayı, başkalarına değer bilmeleri için tavsiyeler veriyorlar.

Sürpriz isimlerden biri de Mehmet Şef’in değimiyle “Kettle Mustafa”. Yarıştığı sezon Mehmet Şef ile çekişmeleri dikkat çeken eğlenceli isim tadıma geliyor stüdyoya. İşi bitince ise Mehmet Şef her zamanki repliğini söylemekten geri durmuyor; “Çık dışarı Mustafa!”

MasterChef Türkiye yeni bölümüyle 17 Kasım Cuma akşamı TV8’de!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu