Haber

Mansur Yavaş: “Değerli Başkanlarımıza Güvenleri İçin Teşekkür Ederiz. Türkiye’nin İkinci Yüzyılına Birlikte Umutla, Mutlulukla Yürüyoruz”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Rahmet ve bereket bir arada olur. Değerli Başkanlarımıza nezaketlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Türkiye’nin 2. yüzyılına umutla ve mutlulukla yürüyoruz.”

Millet İttifakını oluşturan altı siyasi partinin liderleri bugün Saadet Partisi’nin ev sahipliğinde bir araya gelerek cumhurbaşkanı adaylarını açıkladılar. Toplantıya ev sahipliği yapan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Sayın Kemal Kılıçdaroğlu cumhurbaşkanı adayımızdır” diyerek Kılıçdaroğlu’nun adaylığını açıkladı.

Kemal Kılıçdaroğlu daha sonra CHP Genel Merkezi’ne gelerek eşi Selvi Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile birlikte Genel Merkez önünde kendisini bekleyen vatandaşlara seslendi.

“BİRLİKTE MERHAMET VAR, MERHAMET VAR.

Millet İttifakı’nın aday adayının açıklanmasının ardından bu akşam sosyal medya hesabından açıklama yapan Mansur Yavaş, “Birlikte rahmet olur, bereket olur. Değerli Cumhurbaşkanlarımıza teveccühlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Türkiye’nin ikinci asrına birlikte yürüyoruz. umut ve mutluluk.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu