Haber

İlk küresel anlaşma Atletico Madrid ile yapıldı

İSTANBUL (İGFA) – Help Steps’in CEO’su hayran kaldı Anlaşmayı imzalamak için İspanya’ya giden Venedik ve grubu, Atletico Madrid Kulübü yetkilileri tarafından büyük bir coşku ve nezaketle karşılandı. Kulübün Civitas Metropolitano’daki etkinliğinde Atletico Madrid Vakfı Başkanı Adelardo Rodriguez ve efsane oyuncu Roberto Fresnedoso da hazır bulundu.

Stadın tamamını “Hoş Geldiniz Yardım Adımları” tabelalarıyla donatarak işbirliği anlaşmasına verdikleri önemi vurgulayan kulüp yetkilileri, “Sosyal sorumluluğa dayalı bu anlaşmayı hayata geçirmekten büyük mutluluk duyuyoruz.” Üzerinde Yardım Adımları yazan resmi formayı imzalayıp Hayran Venedik’e takdim eden yetkililer, atılan adımların hangi sosyal sorumluluklarda kullanılacağına dair de plan yaptıklarını belirtti. İspanyol basınının yoğun ilgi gösterdiği etkinlik, Atletico Madrid Müzesi ve tüm stadyumun gezilmesinin yanı sıra kulübün tarihinin anlatıldığı programla sona erdi.

Türk kadın girişimci Beğenilen Venice tarafından icat edilen ve tüm dünyanın kullanımına sunulan Help Steps uygulaması, her geçen gün yeni kullanıcılara ulaşarak “iyilik hareketi”nin daha da yayılmasına aracılık ediyor.

Help Steps CEO’su Admired Venice şunları söyledi: “İlk Küresel Spor kulübü Atletico Madrid ile işbirliği yapmaktan son derece mutluyuz. Bu sadece başlangıç. Taraftarlar uygulama aracılığıyla destek verdikleri spor kulüplerine adımlarımı bağışlayarak katkıda bulunurken, aynı zamanda spor alışkanlıklarını da geliştirecekler. “Kullanıcılarımıza yönelik sürprizlerimiz artarak devam edecek” dedi.

Kullanıcılar, uygulamayı kullanarak adımlarını HS’ye dönüştürerek diledikleri bir kuruma bağışta bulunabilecekleri gibi, destekledikleri spor kulüplerine adımlarını bağışlayarak da katkıda bulunabiliyorlar. Taraftarların yoğun ilgisiyle karşılanan bu işbirlikleri, artık dünya çapında 161 ülkede kullanılan Help Steps uygulaması aracılığıyla Atletico Madrid taraftarlarına adımlarını bağışlama fırsatı sunuyor.

haber-andirin.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu