Ekonomi

Girişimciler İzmir’de yatırımcılarla buluşuyor

Tema akıllı ve sürdürülebilir ulaşım

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin, kentin girişimcilik ekosistemini geliştirmek amacıyla TÜSİAD iş birliğiyle kurduğu Girişimcilik Merkezi, “Şehrini Geliştir” programının ardından “Akıllı ve Sürdürülebilir Ulaşım” temalı ikinci programına devam ediyor. Eğitim ve mentorluk sürecini başarıyla tamamlayan girişimcilerin fikirleri yarın heyet sunum etkinliğinde yatırımcılarla buluşacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin TÜSİAD iş birliğiyle hayata geçirdiği “İzmir Girişimcilik Merkezi” gençlerin önünü açmaya devam ediyor. “Şehrini Geliştir” programının ardından “Akıllı ve Sürdürülebilir Ulaşım” temalı ikinci programıyla yenilikçi iş fikirleri geliştirmeyi hedefleyen merkez, girişimcileri ve start-up’ları yatırımcılarla buluşturmaya devam ediyor.

İnci Holding ortaklığında yürütülen ikinci programa başvuran girişimciler, Değerleme Komitesi’nden geçerek projeye katılmaya hak kazandı. Süreci tamamlamıştır. Başarılı ekipler yarın (12 Aralık) gerçekleştirilecek Demo Day etkinliğinde iş fikirlerini yatırımcılarla paylaşacak. Etkinlik, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sevinç Gök’ün konuşmalarıyla başlayacak.

Yeni ulaşım fikirleri ortaya çıkacak
Girişimcilik Merkezi İzmir’in “Akıllı ve Sürdürülebilir Ulaşım” temalı ikinci programı ile Akıllı Ulaşım, Ulaşımda Güç Verimliliği, Ulaşım ve Çevre, Kentsel Lojistik, Mikro alt başlıklarında yenilikçi iş fikirlerini hayata geçirmek ve işletme sayısını artırmak. /Ortak Hareketlilik, Seyahat/Yolcu Davranışları İş fikirlerinin ve iş fikirlerinin olgunlaşması için gerekli pekiştirmenin sağlanmasına katkı sağlanması amaçlandı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu