Yaşam

Camdaki Kız 79.Bölüm Camdaki Kız izle, Son Bölüm, Tek Parça, Full İzle

Kanal D’nin uzun süredir merakla izlenen dizisi Camdaki Kız dün akşam 79. bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Başrollerini Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Cihangir Ceyhan’ın paylaştığı yapım, geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi bu hafta da takipçilerini ekran başında bırakmadı. Camdaki Kız’ın son bölümünü kaçıranlar ya da tekrar izlemek isteyenler için; Camdaki Kız 79. bölüm izleme ekranıdır.

penceredeki kız 79. bölüm

Perşembe akşamları seyircisiyle buluşan Camdaki Kız 79. bölümüyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Son dönemde Laz Kızı’nın diziye dahil olması tüm olayları yeniden şekillendirdi.

Girl in the Glass son bölümde neler yaşandı?

Laz Kızı bir anda Hayri’nin hem dükkânına hem de hayatına karışır. Hayri, Laz Kız’dan ilk görüşte çok etkilenir. Hayri gecenin uzunluğuna yetişemeyince Nalan çok endişelenir. Hayri bir şekilde Nalan’ı sakinleştirmeyi başarır. Türkan, Hayri’den şüphelenir ama kimseye bir şey söyleyemez. Sedat tenis oynarken Berrin’le karşılaşır. Billur, Nalan’ın iyi olduğundan emin olmak için onunla buluşur. Laz Kız, Hayri’yi tekrar görmek isterken Hayri, Nalan’a yalan söyler. Ancak Türkan’ın Nalan ile birlikte kebapçıya gelmesi tüm istikrarı bozacaktır.

Camdaki Kız 79. Bölüm izle

Camdaki Kız 79.bölümüne aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

PENCEREDEKİ KIZ 79. BÖLÜM TEK MODÜL TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu