Haber

Başkan Kocaman Hatay’da Depremzedelerle Birlikte

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, 6 Şubat depreminde ağır kayıplar veren Hataylıların yanında olmak ve Ramazan yardımlarını ulaştırmak için Hatay’a gitti.

Kahramanmaraş merkezli 11 ilimizi etkileyen depremin yaraları sarılmaya devam ederken, Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman da depremden etkilenen Hatay’daki imar ve yardım çalışmalarına destek için Hatay’a gitti.

ÇADIR KENT ZİYARETLERİ

Depremin ilk gününden bu yana sarsıntı bölgesindeki çalışmalara temel oluşturan Kartepe Belediyesi ekipleri, ramazan ayı boyunca Hatay’da çalışmalarını sürdürüyor. Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, çadırkentlerde yaşayan depremzedeleri tek tek ziyaret ediyor, onları dinliyor, ihtiyaç ve taleplerini analiz ediyor, sevdiklerini kaybedenlerin acılarını paylaşarak onlara moral vermeye çalışıyor.

RAMAZAN AYİNİZ KUTLU OLSUN

Depremzedeler için kurulan çadır kentte incelemelerde bulunan Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, “Depremin olduğu ilk günlerden itibaren hep bir ayağımız burada oldu. Buradaki kardeşlerimizle bir olduk, bir olduk. Acılarımız hep ortak oldu. Bugün yine “Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun” dileklerimizi iletmek ve Ramazan sevincini paylaşmak için buradayız. Gönül soframızı paylaştık, iftarımızı birlikte açtık. Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul etsin.

BÜYÜKŞEHİR YATIRIMLARINI ZİYARET ETTİ

Başkan Kocaman, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Hatay’ın Defne İlçesi’nde yürüttüğü çalışmalarda da son durumu inceledi. Zelzele bölgesinde ise Kartepe Belediyesi Başsavcısı M.Mustafa Kocaman, Avukatlar Çarşısı’ndaki zemin iyileştirme ve altyapı çalışmaları ile Konteyner Kent’e vatandaşların yerleştirilmesi çalışmalarını izledi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

gorele-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu