Teknoloji

Age of Wonders 4 için duyurulan yeni genişletmeler ve premium içerik

 
Yayıncı Paradox Interactive ve geliştirici Triumph Studios, strateji taktik oyunu Age of Wonders 4 için yaklaşan genişletmeleri ve premium içeriği duyurdu. Ayrıca dijital ön siparişlerin açıldığı duyuruldu.
 
Oyunun standart versiyonu şu anda 425,00 TL, Premium Edition ise 765,00 TL’den satışta. Ön sipariş bonuslarının ortasında Aric Rex Sovereign, Lion Plate Armor Set, Athlan Crown Imperial Cloak gibi eşyalar olacak.
 
Yeni içerik oyuncuları bekliyor
 
 
 
Oyunda birçok premium paket olacak. Bu paketlerin her biri farklı özelliklere sahip olacaktır. ilkel öfke İçerik paketi, doğanın iç güçlerini serbest bırakabileceğimiz yeni formlar ve yeni ırklar içerecek. Bu pakette yeni vahşi yaşam, yaratıklar ve bol miktarda kaynak bulunacak. Primal Fury, 2024’ün ilk çeyreğinde çıkacak.
 
başka bir paket Büyülü Krallıklar bize karanlık bir hava katacaktır. Bu pakette yeni ve garip canavarlar, yeni ırklar, büyülü alemler, yerler ve daha fazlası yer alacak. Eldritch Realms, 2024’ün ikinci çeyreğinde piyasaya sürülecek.
 
Öte yandan oyun Ejderha Şafağı(2023’ün üçüncü çeyreğinde), Başbüyücü KıyafetiVe İmparatorluklar ve Küller(2023’ün dördüncü çeyreğinde) adlı paketler gelecek.
 
Taktik rol yapma strateji oyunu Age of Wonders 4, 2 Mayıs’ta PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store aracılığıyla) için çıkacak.
 
Age of Wonders 4 benzetme fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu