Haber

11’inci geleneksel futbol turnuvası başladı

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Çalışanlarını bir ortaya getirmek, kaynaştırmak, mesleksel motivasyonlarını artırmak ve centilmence karşılaşma halinde yarıştırmak için organize edilen Klasik Futbol turnuvası başladı.

Turnuvanın açılış konuşmasını yapan Bolu Orman Bölge Müdürü Mahmut Şentürk, şiddetli ve yorucu bir yılın sonuna muvaffakiyetle ulaşıldığını, bu muvaffakiyetin yegane ögesinin dostluk ve kardeşlik bağlarının güçlü olmasından geçtiğini, yorucu bir yılın sonunda bu futbol turnuvasıyla birlikte dostluk ve kardeşlik bağlarımızın daha da güçleneceğini, turnuva boyunca Kurumsal Kimliğimize yakışır bir duruş sergileneceğinden hiç kuşkusunun olmadığını söz ederek turnuvaya iştirak konusunda ki hassasiyetinden ötürü tüm İşletme Müdürlüklerine, Ulusal Parklar Şube Müdürlüğüne ve Orman Mühendislerine teşekkür etti.

17 Ekibin katıldığı turnuvada toplam 230 atlet çaba edecek, lig yolu tek maç üzerinden 3 puan sistemine nazaran 4 kümeden oluşacak fikstürde, Birinci 2 sırayı alan ekipler bir üst cinse (Çeyrek Final) çıkacak.

İlk 3 dereceye giren ekiplere kupa verilecek olup en centilmen kadro, en centilmen oyuncu, en düzgün kaleci, en âlâ savunma, en düzgün orta saha ve gol krallığı kategorilerinde de ödül dağıtılacak.

Turnuvanın birinci gününde Dörtdivan Orman İşletme Müdürlüğü grubu, ikinci gününde ise Bolu Orman İşletme Müdürlüğü takımı sportmen ve seyircilere ikramda bulundu. – DÜZCE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu